عکاسی صنعتی

توضیحات

عکاسی صنعتی و حرفه ای از محصولات، خدمات، محیط کار و … موردی است که مطمئنا می تواند تأثیر بسیار زیادی در بالا بردن کلاس کاری شما داشته باشد. عکس ها در سایت، اپلیکیشن، کاتالوگ و بسیاری جاهای دیگر کاربرد دارند و مطمئنا به راحتی تفاوت مجموعه ای که از عکس های اینترنتی استفاده می کند با مجموعه ای که عکس هایی منحصر به فرد و مختص خود را به مشتریانش ارائه می کند قابل درک است.

عکاسی حرفه ای در شاخه کاری را می توان به دو بخش تقسیم کرد:

عکاسی محیطی:

در این عکاسی عکس ها به محیط کاری شما اختصاص دارند. مثل عکس برداری از محیط رستوران، محیط سالن آرایشی، فروشگاه، شرکت، ساختمان، و … برای این شاخه عکاس با انتخاب بهترین زوایا و نور مناسب زیباترین عکس ها را با کیفیتی بالا به مشتریان عرضه می کند.

عکاسی صنعتی:

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاشتن دقیق، کامل و باکیفیت محصول می باشد. در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق وکامل تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذاشته شود.عکاسی صنعتی و تبلیغاتی میبایست تمام خصوصیات یک عکس حرفه ای را دربر بگیرد و به مولفه های مهم دیگری نیز نیازمند است. هدف از عکاسی صنعتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده از آن درست مانند یک تیزر اما با راه و روشی متفاوت است. به بیان ساده تر عکس تبلیغاتی میبایست بیننده را به خرید کالا ترغیب کند.

تعرفه های عکاسی

تعرفه های عکاسی

نوع عکاسی تعداد قیمت هر فریم
محیطی از ۱ تا ۵ عدد ۶۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ تومان
از ۶ تا ۱۵ عدد ۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ تومان
بیشتر از ۱۵ عدد ۴۰۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ تومان
صنعتی (داخل آتلیه) از ۱ تا ۱۰ عدد ۷۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ تومان
از ۱۱ تا ۲۰ عدد ۶۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰ تومان
بیشتر از ۲۰ عدد ۴۵۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ تومان

 

چند نکته:

 

عکاسی صنعتی

مراحل عکاسی
نمونه ها

نمونه های عکاسی صنعتی