پرچم و پایه

پرچم ها از دیرباز و چندین هزار سال پیش همواره به عنوان نشان دهنده هویت کشورها و امروزه نشان دهنده هویت هر مجموعه ای مورد استفاده قرار می گرفته اند و به همین خاطر وجود آنها روی هر میز یا در ورودی ساختمان و دیگر مکان ها جلوه ای خاص به هر مجموعه ای می بخشد. آنها را می توان در اندازه ها و چاپ های مختلف بسته به محل مورد استفاده و دلیل استفاده تولید و مورد استفاده قرار داد. در ادامه به انواع پرچم هایی که مجموعه تبلیغاتی دیمو قادر به ارائه آنها می باشد می پردازیم:

پرچم رومیزی

پرچم های رومیزی:

این نوع همان طوری که از نامشان پیداست، پرچم های کوچکی هستند که روی میز قرار می گیرند و جلوه ای خاص از هویت و استقلال را به مجموعه شما و میز کاری شما می بخشند. این پرچم ها در ابعاد ۲۰ – ۳۰ با چاپ دورو عرضه می شوند و هر طرح و رنگی روی آنها قابل اجراست. در صورت ساده بوذن طرح و محدود بودن تعداد رنگ می توان از چاپ سیلک و یا لیزر، گلدوزی، پفکی و … استفاده کرد. اینها بر روی یک پایه کوچک سوار می شوند که دو نوع پایه سنگی و پایه استیل در مجموعه تبلیغاتی دیمو قابل عرضه هستند. در ادامه لیست قیمت این نوع پرچم ارائه می شود:

 

رومیزی
نوع قیمت نوع پایه قیمت
رومیزی تبلیغاتی ۲۵۰۰۰ سنگی ۶۰۰۰
رومیزی ایران ۱۰۵۰۰ استیل ۱۲۰۰۰
  • قیمت های فوق برای تعداد حدود ۱۰ عدد تعریف شده است. در صورت نیاز بیشتر و یا کمتر جهت محاسبه قیمت با مجموعه تماس بگیرید.
  • این لیست مربوط به چاپ دیجیتال می باشد در صورت تمایل به استفاده از چاپ های دیگر با مجموعه تماس بگیرید تا از قیمت ها مطلع شوید.

 

پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات:

همانطور که از نام این نوع پرچم مشخص است اینها تشریفاتی هستند و در ابعاد بزرگ چاپ می شوند و روی پایه های بزرگ قرار می گیرند و جلوه ای خاص و ویژه به محل کسب و کار شما می بخشند. این نوع در ابعاد ۹۰ – ۱۵۰ و دورو چاپ می شوند و می توان هر طرح و رنگی را روی آنها چاپ کرد. به عنوان پایه برای آنها دو نوع پنجه شیری و خورشیدی در نظر گرفته می شود که بسته به سلیقه مشتری قابل انتخاب است. انواع چاپ های مورد استفاده عبارتند از: سیلک، پفکی، دیجیتال، لیزر، گل دوزی و … که هر کدام تحت شرایط مختلف قابل اجرا می باشند.. در جدول زیر قیمت این نوع پرچم آورده شده است:

 

تشریفات
نوع قیمت نوع پایه قیمت
تشریفات تبلیغاتی ۱۹۰۰۰۰ پنجه شیری ۶۰۰۰۰
تشریفات ایران ۹۵۰۰۰ خورشیدی ۷۵۰۰۰
  • قیمت های فوق برای تعداد حدود ۳ عدد تعریف شده است. در صورت نیاز بیشتر و یا کمتر جهت محاسبه قیمت با مجموعه تماس بگیرید.
  • این لیست مربوط به چاپ دیجیتال می باشد در صورت تمایل به استفاده از چاپ های دیگر با مجموعه تماس بگیرید تا از قیمت ها مطلع شوید.

 

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزازی:

پرچم های اهتزازی آنهایی هستند که بر روی میله پرچم قرار می گیرند و در ابعاد بزرگ برای استفاده در محیط استفاده می شوند. برای این نوع پرچم ها معمولا از چاپ سیلک استفاده می شود؛ اما در صورت نیاز مشتریان به تعداد رنگ بالا و ترام رنگی از چاپ دیجیتال و حتی دیگر چاپ ها هم می توان استفاده کرد. در ادامه در جدول زیر قیمت پرچم های اهتزازی در ابعاد مختلف را آورده ایم که می توان بر حسب نیاز و محیط مورد نظر نسبت به انتخاب اندازه مناسب اقدام کرد. دوام پارچه مورد استفاده به علت عوامل محیطی از موارد ضروری و مهم است که باید در نظر گرفته شود.

 

اهتزازی
ابعاد قیمت اهتزاز تبلیغاتی قیمت اهتزاز ایران
۷۰ – ۱۲۰ ۸۵۰۰۰ ۹۰۰۰۰
۹۰ – ۱۵۰ ۹۵۰۰۰ ۱۱۰۰۰۰
۱۲۰ – ۲۱۰ ۱۶۰۰۰۰ ۱۸۵۰۰۰
۱۰۰ – ۲۰۰ ۱۷۰۰۰۰ ۱۷۰۰۰۰
۱۰۰ – ۳۰۰ ۲۰۰۰۰۰ ۲۲۵۰۰۰
۱۰۰ – ۴۰۰ ۲۴۰۰۰۰ ۲۹۰۰۰۰
۱۰۰ – ۵۰۰ ۳۱۰۰۰۰ ۳۶۰۰۰۰
۱۰۰ – ۶۰۰ ۳۶۰۰۰۰ ۴۱۰۰۰۰
۱۵۰ – ۳۰۰ ۲۲۰۰۰۰ ۲۷۵۰۰۰
۱۵۰ – ۴۰۰ ۲۷۵۰۰۰ ۳۳۰۰۰۰
۱۵۰ – ۵۰۰ ۳۱۰۰۰۰ ۳۹۰۰۰۰
۱۵۰ – ۶۰۰ ۳۹۰۰۰۰ ۴۶۵۰۰۰
۷۵ – ۲۰۰ ۱۲۵۰۰۰ ۱۳۵۰۰۰
۷۵ – ۳۰۰ ۱۶۰۰۰۰ ۱۸۰۰۰۰
۷۵ – ۴۰۰ ۲۰۰۰۰۰ ۲۱۰۰۰۰

 

نکته: جهت اطلاع دقیق از سفارش خود با مجموعه تماس حاصل کنید. قیمت های فوق برای یک سری محصول خاص و صرفا جهت مقایسه و حدود قیمت ارائه شده اند و به علت تنوع زیاد در خدمات پرچم امکان درج همه حالت ها وجود ندارد.

 

پرچم