ساخت انواع مهر

توضیحات

ساخت انواع مهر:

مهرها در واقع همان امضای شما به صورتی رسمی و شکیل هستند که وقتی پای قرارداد، فاکتور و یا چک شما قرار می گیرند اعتبار مجموعه شما را به آن سند منتقل می کنند. به همین خاطر باید دقت ویژه ای برای ساخت انواع مهر به خرج داد. مهرها انواع مختلفی دارند که به تناسب نوع کارکرد می توانند مورد استفاده قرار بگیرند

مهرهای ژلاتینی ساده:

این مهرها همان مهرهای ساده و قدیمی هستند که روی یک دسته یا پایه قرار می گیرند و برای استفاده از آنها یک استامپ هم همواره لازم است. از مشخصات آنها می توان به سادگی، ارزانی، تغییر رنگ مهر در هر لحظه، تمیز نبودن و دقت پایین اشاره کرد. این مهر قابلیت ساخته شدن در همه ابعاد را داراست. انتخاب رنگ برای این مهر و تغییر رنگ به آسانی و با تغییر رنگ استامپ امکان پذیر است.

مهرهای ژلاتینی اتوماتیک:

ساختار اصلی این مهر ها همان مهرهای قدیمی است که به شکل امروزی و جدید ارائه شده است. بدین معنا که هسته اصلی مهر همان ژلاتین است که داخل یک پایه اتوماتیک قرار می گیرد و دیگر نیازی به داشتن استامپ نیست. از مشخصات این مهر می توان به سادگی، تمیز بودن، شکیل بودن و استفاده راحت اشاره کرد. این مهرها در رنگ های اصلی مشکی، آبی و قرمز موجود می باشند اما رنگ های دیگر هم برای آنها قابل انتخاب است. تغییر رنگ برای این مهر ها مستلزم تغییر پالت جوهر مهر است. این مهرها در ابعاد استاندارد موجود می باشند و بسته به کیفیت پایه مهر قیمت آنها تغییر می کند.

مهرهای لیزری:

مهر های لیزری آخرین نسل مهر های تولید شده می باشند که مشخصات یک مهر اتوماتیک را با دقت بسیار بالا به علاوه قابلیت چند رنگه بودن را با هم دارا هستند. دقت در این مهرها حرف اول را می زند به گونه ای که ظریف ترین و ریزترین طرح ها و نوشته ها بسیار تمیز و خوانا بوسیله این مهر روی کاغذ نقش می بندند. قابلیت دیگر این مهر چند رنگه بودن آن است. بدین معنا که می توان در یک مهر همزمان از چند رنگ استفاده کرد و نقشی بسیار زیبا را ایجاد کرد.

مهرهای جیبی:

این مهر ها درون دسته هایی قرار می گیرند که بسیار کم حجم بوده و به راحتی داخل جیب و یا کیف شما جای می گیرند. ساخت مهر های جیبی مناسب افرادی هستند که مهر خود را همواره نیاز دارند و می خواهند مه مهرشان همیشه در دسترس باشد؛ مانند پزشکان. این مهر ها در ۲ نوع لیزری و ژلاتینی موجود می باشند.

مهرهای برجسته:

این مهرها بدون رنگ هستند و اثر آنها به صورت فرورفتگی و برجستگی می باشد.جنس این مهر ها از چدن است. این دسته از مهر ها به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: ۱- مهر های برجسته برای ایجاد طرح روی لاک ۲- مهر های برجسته دسته دار برای ایجاد برجتگی و فرورفتگی. این مهر ها به تناسب محل به کار گیری می توانند باعث جلوگیری از جعل و سوء استفاده اسناد شما نیز بشوند.

چند نکته:

لیست قیمت

 

لیست قیمت ساخت انواع مهر

نوع مهر قیمت
ژلاتینی تا ابعاد ۳ در ۵ ۲۰۰۰۰
ژلاتینی بزرگتر از ابعاد ۳ در ۵ تا ۴ در ۶ ۳۰۰۰۰
ژلاتینی اتوماتیک تا ابعاد ۳ در ۵ دسته ایرانی ۵۵۰۰۰
ژلاتینی اتوماتیک تا ابعاد ۳ در ۵ دسته Shiny ۷۰۰۰۰
ژلاتینی اتوماتیک بزرگتر از ابعاد ۳ در ۵ دسته Shiny ۹۵۰۰۰
لیزری تک رنگ دسته معمولی ۷۵۰۰۰
لیزری تک رنگ دسته درجه یک ۹۵۰۰۰
لیزری تک رنگ طلایی، نقره ای یا رنگ های ساختنی با دسته درجه یک ۲۵۰۰۰۰
لیزری نا مرئی ۲۷۰۰۰۰
ژلاتینی جیبی ۸۰۰۰۰
لیزری جیبی ۹۵۰۰۰
برجسته مخصوص کاغذ معمولی ۲۴۰۰۰۰
برجسته مخصوص کاغذ درجه یک ۲۸۰۰۰۰
برجسته مخصوص لاک ۲۰۰۰۰۰

 

در مهر های لیزری در صورت اضافه شدن هر رنگ به تعداد رنگ های مهر مبلغ ۶۰۰۰۰ تومان به مبالغ فوق اضافه میشود.

مراحل ساخت مهر

ساخت انواع مهر