پشتیبانی اینستاگرام

توضیحات

پشتیبانی اینستاگرام

تا چند سال پیش دنیای تبلیغات محدود به رسانه های صمعی و بصری و دنیای چاپ بود؛ اما با ظهور اینترنت و شبکه های مجازی فصل تازه ای در دنیای تبلیغات باز شد که فرصت مناسبی را برای صاحبان مشاغل ایجاد کرد تا با معرفی خود و خدمات و محصولات خود در اینترنت به جذب مشتری و سود بیشتر بپردازند. به تازگی با ظهور شبکه های اجتماعی تبلیغات در اینترنت وارد فاز جدیدی شده است و بسیاری توانسته اند با بهره گیری از این شبکه ها اسم و رسمی پیدا کنند و مخاطبان زیادی را جذب خود نمایند. یکی از محبوبترین و کارامدترین این شبکه ها اینستاگرام است که علاوه بر دارا بودن مخاطبین زیاد در همه اقشار فضا و امکانات مناسبی را برای تبلیغات در اختیار اعضا خود قرار می دهد. در این مجموعه سعی ما بر آن است که با استفاده از روش ها و متدهای به روز در این شبکه با تبلیغاتی گسترده و هدفمند نیاز شما مشتریان عزیز که همانا جذب مشتری و معرفی خود است را برآورده کنیم. در این راستا پشتیبانی اینستاگرام را در ۳ پکیج متفاوت عرضه می کنیم.

 

۱- پکیج طلایی:

در این پکیج ما یک پیج آماده با تعداد عضو بالا به شما ارائه می کنیم و با تغییر نام و محتوا پیج اختصاصی شما را می سازیم. پر واضح است که در این حالت ممکن است اعضا پیج شما همگی جزء مخاطبین شما نباشد ولی از لحاظ زمان صرفه جویی خوبی در زمان برای شماست. مدیریت محتوا در این حالت اختیاریست. یعنی شما می توانید با تحویل گرفتن پیج خود به مدیریت محتوا بپردازید و یا این کار را به ما بسپارید. در صورت ارائه مدیریت محتوا به مجموعه ما پشتیبانی کانال تلگرام نیز به صورت هدیه به شما ارئه می شود و همچنین در ماه چند پست با طراحی گرافیکی خاص به شما ارائه می شود. همچنین تبلیغات شما در دیگر صفحات تحت پشتیبانی ما به صورت رایگان انجام می شود.

۲- پکیج نقره ای:

در این پکیج کلیه عملیات راه اندازی جذب عضو و پست گذاری بر عهده ماست. بدین صورت که ماپیج شما را راه اندازی می کنیم، سپس به صورت دستی افرادی را که مناسب حرفه و صنف کاری شما باشند را در صفحه شما عضو می کنیم. پست گذاری ها با مشورت شما و بر اساس خدمات و محصولات شما با طرح هایی جذاب به روز خواهند بود. در این روش متناسب با صنف کاری شما ماهانه حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ عضو به پیج شما اضافه خواهند شد. علاوه بر این تبلیغات گسترده ای هم از پیج شما در پیج های پر بازدید و مرتبط انجام می گیرد تا به هرچه بیشتر دیده شدن شما کمک شود.امتیاز دیگری که در این پکیج برای شما در نظر گرفته می شود پشتیبانی یک کانال تلگرام است که علاوه بر شماره های ارائه شده از سوی شما؛ اعضا پیج اینستاگرام شما هم در این کانال اضافه می شوند تا علاوه بر اطلاع رسانی در شبکه اینستاگرام در تلگرام هم مخاطبین خود را از خدمات و محصولات خود مطلع سازید.

۳- پکیج برنزی:

در این پکیج پیجی به شما ارائه نمی شود بلکه ما صرفا به تبلیغ و اشتراک گذاری پیج شما در صفحات پر بازدید می پردازیم و از این راه به دیدن شدن و ارتقا تعداد مخاطبین شما کمک می کنیم.

در ادامه در جدولی هزینه های پکیج ها آورده شده است. تعرفه پشتیبانی

نوع پکیج تعرفه
پکیج طلایی هزینه ابتدایی: از ۹۰۰۰۰۰ تومان به بالا متناسب با تعداد فالوؤر هزینه ماهانه: از ۵۰۰۰۰۰ تومان
پکیج نقره ای هزینه ابتدایی:  ندارد هزینه ماهانه: از ۷۰۰۰۰۰ تومان
پکیج برنزی هزینه ابتدایی: ندارد هزینه روزانه: به ازای هر تبلیغ در روز از ۳۰۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰ تومان

روند پشتیبانی اینستاگرام
نمونه ها

نمونه های پشتیبانی اینستاگرام